Sučany Alumni logo

English version | Prihlásenie - Registrácia

07. 04. 2014

Mediálna škola .týždňa v Sučanoch: Lifestyle s Elenou Akácsovou

Dva interaktívne semináre, individuálny prístup, dôraz na prax, tvorivá úloha a možnosť získať certifikát o absolvovaní kurzu. Odhaľ svoj potenciál pod vedením skúsenej redaktorky jedného z najznámejších printových médií na Slovensku.

.kto max. 20 žiakov a žiačok 1.-5. ročníka (držiteľov SA Card), ktorí aktívne píšu alebo chcú s písaním začať (KARIS, Potpourri, blogy, umelecká tvorba…)

.kedy 29. apríl a 21. máj, 13:15–16:15

.kde klubovňa (4.13)

.koľko nič, kurz sponzoruje Sučany Alumni!

————————-

Napíš nám stručný motivačný list na .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript), prečo sa chceš zúčastniť kurzu, a ako chceš nadobudnuté vedomosti využiť, do 16. apríla 2014.

image

 

————————-

Elena Akácsová
Pre .týždeň písala Mediár, dnes má pod palcom rubriku Lifestyle, ktorá chce byť oázou oddychu, humoru a nadhľadu pre ubolenú dušu čitateľa, keď sa prehryzie všetkými kauzami a tragédiami v prvej polovici časopisu a v kultúrnej rubrike zistí, čo všetko ešte nečítal, nepočul a nevidel. Jej autori, respondenti v rozhovoroch i ona sama riešia len samé príjemné stránky života. Občas píše do iných rubrík o kultúre a médiách. Do .týždňa prišla po desiatich rokoch práce v internetových magazínov inZine, T-Station a Inland. Vyštudovala Ekonomickú štatistiku. Miluje originálne náušnice, knihy, nezaprdených folkloristov, svoj iPhone, slovenské víno a bulharské paradajky.

Viac o Mediálnej škole .týždňa sa môžete dozvedieť na tomto mieste.

Za grafický dizajn plagátu ďakujeme nášmu .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript) (2015).