Sučany Alumni logo

English version | Prihlásenie - Registrácia

03. 09. 2020

Staff Award 2020: Results

Bol to netradičný školský rok, a aj preto sme sa netradične rozhodli udeliť až 2 ocenenia. Víťazmi Sučany Alumni Staff Award 2020 sa stali:

Zuzana Gombárska a Dušan Kolcún

Gratulujeme!

image

Výber z nominácií:

Zuzana Gombárska
Lebo je to učiteľka ako má byť, je vtipná, žiakom pomáha a rada hocikedy pomôže, z jej hodín si odnášam najviac.
Je veľmi ohľaduplná - ak sme počas karantény niečo nechápali, dala nám doučovanie a presunula test. Okrem výborných hodín nám robila doučovanie aj niekoľkokrát do týždňa počas nultých hodín.
Pani učiteľka robila všetko pre nás a matematiku počas školy, no aj počas karantény. Bola ochotná nám so všetkým pomôcť, organizovala pre nás ranné doučovania a matematický klub. Určite by si ocenenie zaslúžila.

Dušan Kolcún
Dokáže sa vžiť do našej kože, keďže sám absolvoval GBAS, učí nás veľmi praktické veci, nielen tie, ktoré má v osnovách, je veľmi priateľský, no aj tak má medzi žiakmi rešpekt a jeho feedback má obrovskú hodnotu.
S nami žiakmi vždy ochotne komunikuje, chápe nás. Jeho hodiny majú určitú pridanú hodnotu. Je mi vzorom. Raz by som chcela byť aspoň trošku ako on.
Učiteľ snažiaci sa nielen nás naučiť, ale urobiť to aj zábavnou formou. Jeho hodiny sú jedny z mála, na ktoré sa veľmi teším, pretože sa nevyhýba problémom, diskutuje o nich s nami, je ochotný pomôcť.

STAFF AWARD 2020 štatistika:
23 nominovaných učiteľov
42 nominujúcich žiakov
• spolu fantastických 87 nominácií
ĎAKUJEME!

Zoznam všetkých nominovaných učiteľov:
(všetci učitelia dostali fyzickou poštou všetky jednotlivé nominácie vytlačené na pamiatku)
Bartoš Stanislav, Brveníková Katarína, Buknová Veronika, Francúzová Lenka, Gombárska Zuzana, Gombársky Michal, Hamšíková Anna, Kampošová Viera, Karkošiaková Stanislava, Katanová Lenka, Kolcún Dušan, Libič Michal , Makovická Beáta, Merchant Philip, Mičaňová Daniela, Ničík Peter, Oswald Brendan Stephan, Quazizada Mohamad Emal, Sadloň Michal, Stankovianska Katarína, Steiner Marián, Vantarová Katarína, Záborský Roman

Obaja ocenení dostanú symbolickú finančnú cenu. Ďakujeme všetkým za podporu. Vďaka vám môžeme pokračovať v našej činnosti a aj v tejto a ďalších aktivitách.

Long live the GBAS spirit!