Sučany Alumni logo

English version | Prihlásenie - Registrácia

02. 05. 2017

Valné zhromaždenie 30. jún 2017

Milé GBASáčky, milí GBASáci,

POZOR ZMENA!

30. júna 2017 (piatok) sa v Sučanoch (ITčko na 3. poschodí) uskutoční valné zhromaždenie Sučany Alumni. Hlavným bodom programu bude voľba nového predsedu a podpredsedu. Prosíme všetkých záujemcov o účasť, aby ste potvrdili svoj záujem zaslaním e-mailu na .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript) do 18. júna 2017 (nedeľa).

Hlavné body programu:

1. Zhrnutie a zhodnotenie stavu a činnosti Sučany Alumni
2. Zhodnotenie finančného stavu
3. Voľba predsedu a jedného podpredsedu*

4. Navrhovaný program a rozpočet na šk. rok 2017/18
5. Iné návrhy, otázky, atď.

*Náš súčasný predseda, Štefan Korbeľ (2009) a podpredseda, David Nemček (2015), sa rozhodli uvoľniť svoje stoličky a dať príležitosť ďalším aktívnym GBASákom a GBASáčkam, aby priniesli svoje nadšenie a nové nápady pre napredovanie nášho združenia.

Angažovanie sa v SA všeobecne a v predsedníctve SA konkrétne je skvelou príležitosťou zapojiť sa do budovania a rozvoja jedinečnej komunity a organizácie (ktorej zakladateľ bol ocenený cenou Rady mládeže Slovenska MOST a ktorá bola vybraná ako real-life leadership project na LEAF Summer Leadership Camp 2014), vplývať na rozvoj mladých ľudí, ovplyvňovať chod školy, realizovať vlastné nápady, získať a vylepšiť si zručnosti, ako aj obohatiť svoje CV. Hlavnou podmienkou pre zvolenie do vyššie spomenutých funkcií je členstvo v SA a dosiahnutie veku 18 rokov najneskôr v deň voľby. Funkcia podpredsedu je pre žiakov o. i. zlučiteľná aj so Štipendiom Sučany Alumni. Viac o úlohách predsedníctva sa môžete dozvedieť v stanovách. V prípade záujmu nám zašlite svoj motivačný list a životopis na .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript) do 31. mája 2017 (streda).

V prípade záujmu o doplnenie programu nám napíšte na .(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript).

Teším sa na spoločné stretnutie!

S pozdravom

Štefan Korbeľ (v. z. Tomáš Jacko)