Sučany Alumni logo

English version | Prihlásenie - Registrácia

08. 09. 2019

News from Sučany Alumni (September 2019 Issue)

imagePrinášame ďalšie vydanie noviniek zo Sučian a aktivít Sučany Alumni. Plus už tradične archívne číslo Karisu!

 

 


F L A S H   N E W S:

• Stalo sa
1/ GBAS Interns výzva
2/ Weekend in Bratislava 2019: Štipendisti na Dunaji
3/ Výsledky Staff Award 2019
• Stane sa
4/ Prvácke štipendiá do 15.9.2019
5/ Voľba riaditeľa školy
• Iné
6/ Pomôžte nám pomáhať a inšpirovať: bez členských príspevkov to nejde
7/ Máš nejaký nápad?
8/ KARIS 1_2016/2017 Issue

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
F U L L   N E W S:

• STALO SA

1/ GBAS Interns výzva
Naša štipendistka Zuzana Hudáčová rozbehla svoj vlastný projekt GBAS Interns. Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac informácií alebo ponúknuť našim žiakom zaujímavú stáž, tak sa jej prosím ozvite. Zuzka aktuálny šk. rok študuje v Škótsku vďaka štipendiu Open Society Foundation: Secondary School Scholarship. Medzi jej posledné úspechy patrí aj umiestnenie v TOP 10 v medzinárodnej vedeckej esejistickej súťaži.
image

2/ Weekend in Bratislava 2019: Štipendisti na Dunaji
Aj tento rok v júni sme už tradične zorganizovali víkend v Bratislave pre našich štipendistov. Paintball, bowling, inšpiratívny hosť, prechádzka s absolventmi, plavba po Dunaji. Report Filipa Fukasa a fotky tu.
image

3/ Výsledky Staff Award 2019
Tento rok sme zaznamenali rekordné štatisiky: 47 nominujúcich žiakov, 27 nominovaných učiteľov a spolu fantastických 101 nominácií! ĎAKUJEME! Víťazom Sučany Alumni Staff Award 2019 sa stal Stanislav Bartoš. Gratulujeme! Všetci nominovaní učitelia dostali od nás fyzickou poštou všetky jednotlivé nominácie a magnetku na pamiatku. Viac info tu.
image

• STANE SA

4/ Prvácke štipendiá do 15.9.2019
Aj tento rok poskytneme viacero Štipendií Sučany Alumni, a tiež minimálne jedno Štipendium Milana Hodžu, ktoré aspoň jednému nadanému žiakovi/žiačke finančne uľahčí štart do štúdia. Viac info tu.

5/ Voľba riaditeľa školy
Do 16. septembra 2019 je možné kandidovať na funkciu riaditeľa/riaditeľky GBASu. Je to jedinečná príležitosť pre všetkých tých, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, aby kandidovali a mohli tak najbližších minimálne 5 rokov viesť náš milovaný GBAS. Ako absolventom nám záleží, aby sa prihlásili tí najlepší možní kandidáti a nech potom ten najlepší z najlepších férovo zvíťazí. Blog Tomáša Jacka o jeho ideálnom riaditeľovi/ke tu.

• INÉ

6/ Pomôžte nám pomáhať a inšpirovať: bez členských príspevkov to nejde
Občianske združenie Sučany Alumni môže naďalej fungovať vďaka dobrovoľníckej činnosti viacerých našich členov, ale aj vďaka finančnej podpore mnohých z vás. 10 eur ročne nám preplatí jednosmernú cestu pre zaujímavého hosťa alebo absolventa do Sučian, 50 eur ročne je hodnota jedného Štipendia Sučany Alumni pre aktívnych prvákov, ktorí chcú osobnostne rásť a pomáhať nám. 600 eur ročne je hodnota jedného Štipendia Milana Hodžu pre talentovaných prvákov, ktorí pochádzajú zo sociálne znevýhodnených podmienok. Za akúkoľvek pomoc, podporu alebo príspevok vopred ďakujeme. Cheers!

7/ Máš nejaký nápad?
Pokiaľ by ste nám chceli akokoľvek pomôcť, zapojiť sa do našich aktivít, máte nejaký nápad alebo vlastnú aktivitu, ktorá by bola pre Sučany Alumni alebo našu školu zaujímavá, tak nám dajte vedieť!

8/ KARIS 1_2016/2017 Issue
”>image

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Long live the GBAS spirit!

Tomáš Jacko
http://www.sucanyalumni.sk
.(Pre zobrazenie tejto e-mailovej adresy musíš mať zapnutý JavaScript)
—>Podporte nás a naše aktivity<—